Realizácia na kľúč

Predstavte si miesto, kde trávite tie najcennejšie chvíle s ľuďmi, na ktorých Vám záleží. Už viac nemusíte snívať, my Vám ho vytvoríme.

Prečo ísť do kompletnej rekonštrukcie bude s nami?

Kompletnou ponukou služieb a individuálnym prístupom uspokojíme aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Podľa Vašich požiadaviek zabezpečíme realizáciu. Spolupracujeme s overenými firmami

a remeselníkmi. Zabezpečíme priebeh samotnej realizácie a dohliadame na jej úspešné dokončenie. Pracujeme s vysokým dôrazom na detail a technologickú kvalitu.

Pri realizácii na kľúč je veľmi dôležité prejsť všetky detaily, pretože prípadné zmeny v projekte v priebehu realizácie  môžu celkové náklady navýšiť, čo je vždy komplikáciou, ktorá narúša celkový plán a časový harmonogram ukončenia tak pre zadávateľa, ako aj pre zhotoviteľa. Veríme, že správnou komunikáciou a zapracovaním všetkých Vašich požiadaviek do projektu splníme Vaše očakávania.

Ako vzniká interiér

Postup pri príprave projektu interiéru sa skladá z niekoľkých fáz. Pozrime sa spolu na to ako jednotlivé fázy prebiehajú.

Ešte pred samotným začatím projektovania sa s Vami a Vašimi predstavami lepšie zoznámime. Interiér je veľmi osobné miesto, preto sa vždy snažíme porozumieť všetkým požiadavkám. My sami máme vlastný a jedinečný rukopis, ktorý prenášame do návrhov a preto sa budeme snažiť zistiť, či taký bude aj klientovi vyhovovať.

Zadanie

Budeme radi ak nám poskytnete na začiatok čo najviac informácii o priestore, ktorý budeme navrhovať. Ďalej nás bude zaujímať aký je Váš životný štýl, čo sa Vám páči a aký typ dizajnu a farieb preferujete. Kľudne si prineste aj ukážky interiérov.

ŠTÚDIA

Na základe poskytnutých informácii pripravíme návrh interiéru, ktorý bude zahŕňať realistické vizualizácie a základné technické riešenie. Počas procesu tvorby sme s Vami neustále v kontakte a zapracúvame prípadné pripomienky.

Nasleduje fáza realizačných príprav, ktorá zahŕňa prípravu realizačného projektu. Ten obsahuje detailné technické riešenie všetkých prvkov interiéru. Zabezpečíme priebeh samotnej realizácie a dohliadame na jej úspešné dokončenie.

REALIZÁCIA

Garancia spokojnosti

Zaručujeme, že nami zrealizovaný interiér bude zhodný s interiérovou štúdiou.

Pri realizácii sa zvyknú veci skomplikovať. U nás sa nemusíte obávať, že Vás na konci bude čakať nepríjemné prekvapenie. Celý proces máme pod kontrolou a vieme zaručiť, že zrealizovaný interiér bude presne podľa toho, na čom sme sa dohodli.

Zostaňte v spojení

Tel: +421 908 382 672

Email: ondrej.bukovec@gmail.com

Ružová 1359/47

960 01 Zvolen

Kontaktujte nás