Interiérová štúdia

Predstavte si miesto, kde trávite tie najcennejšie chvíle s ľuďmi, na ktorých Vám záleží. Už viac nemusíte snívať, my Vám ho vytvoríme.

Prečo interiérová štúdia od nás?

Aj keď sa nám to nezdá väčšinu nášho života strávime v interiéri. Nezáleží či sa jedná o kanceláriu, byt alebo dom, ale je zarážajúce, že až skoro 90% času trávime práve v ňom. Preto považujeme za dôležité mať interiér podľa predstáv aby sa v ňom každý cítil čo najpríjemnejšie. 

V Tridome veríme, že priestor v ktorom trávime toľko času má byť ako pekný tak samozrejme aj funkčný. Túto našu myšlienku následne prenášame aj do návrhov, ktoré tvoríme pre klientov. Dôraz kladieme hlavne nato aby bol priestor využitý čo najefektívnejšie na čo ma vplyv hlavne dispozičné rozdelenie priestorov v ktorých sa bude odohrávať váš bežný život. Väčšina ľudí rado trávi svoj čas v priestrannom a presvetelnom prostredí na  základe čoho sa snažíme jednotlivé zóny aj orientovať. 

Jedným z ďalších dôležitých faktorov, ktorý na nás v interiéry vplýva okrem prostredia je samotný dizajn a prevedenie. Objavuje sa v rôznych podobách od dizajnového nábytku cez materiály až po samotné doplnky interiéru. Ak má byť interiér ideálnym miestom pre život v ktorom sa chcete cítiť komfortne všetko musí mať svoje miesto, všetky jeho elementy musia do seba zapadať aby sa docielil požadovaný výsledok. Práve preto sme tu pre vás by sme vám pomohli. Náš skúsený tím odborníkov je vám kedykoľvek k dispozícii.

Interiérová štúdia pozostáva z riešenia konceptu interiéru a jeho priestorov podľa osobitných požiadaviek a kritérií každého klienta.  V tejto fáze zhmotňujeme predstavy do nového a originálneho interiéru.  Výsledkom interiérovej štúdie je súbor vizualizácií daného priestoru s použitím reálnych prvkov zariadenia a materiálov dostupných na trhu.

Ako vzniká interiér

Postup pri príprave projektu interiéru sa skladá z niekoľkých fáz. Pozrime sa spolu na to ako jednotlivé fázy prebiehajú.

Interiér zariaďujeme s ohľadom na Vaše potreby, a preto sa pred samotným začatím projektovania zoznámime s Vašimi požiadavkami. Priestor zariaďujeme s ohľadom na praktickosť, útulnosť a krásu. Toto všetko zladíme dohromady podľa Vašich predstáv.

Zadanie

Úlohou nábytkových a interiérových prvkov nie je len vytvoriť v miestnosti atmosféru, či dať jej štýl. Nábytkové prvky musia odrážať spôsob jej využívania, čo je dôležité pre vykonávanie  činností v danom priestore. Proces navrhovania vždy začíname poznaním priestoru, ale aj poznaním klienta. Pre  dosiahnutie  želaného výsledku sú pre nás  dôležité údaje o životnom štýle, pracovnej činnosti, záľubách a podobne.

ŠTÚDIA

Spracovaním informácií pre Vás pripravíme  návrh interiéru, ktorý bude zahŕňať realistické vizualizácie a základné riešenia. Počas procesu tvorby priestoru budeme  s Vami neustále v kontakte, kvôli pohotovému zapracovaniu prípadných pripomienok, aby všetko v konkrétnom interiéri – od detailov až po celok –  zodpovedalo Vašim špecifickým potrebám a požiadavkám.

Fáza realizačných príprav zahŕňa prípravu realizačného projektu. Ten obsahuje detailné technické riešenie všetkých prvkov interiéru. Zabezpečujeme priebeh samotnej realizácie a dohliadame na jej úspešné dokončenie.

REALIZÁCIA

Garancia spokojnosti

Zaručujeme, že nami zrealizovaný interiér bude zhodný s interiérovou štúdiou.

Pri realizácii sa zvyknú veci skomplikovať. U nás sa nemusíte obávať, že Vás na konci bude čakať nepríjemné prekvapenie. Celý proces máme pod kontrolou a vieme zaručiť, že zrealizovaný interiér bude presne podľa toho, na čom sme sa dohodli.

Zostaňte v spojení

Tel: +421 908 382 672

Email: ondrej.bukovec@gmail.com

Ružová 1359/47

960 01 Zvolen

Kontaktujte nás